پذیرش تحصیلی اتریش

نوشته شده توسط Super User. Posted in محتوا

در ابتدا عرض می کنم که شما به با داشتن اطلاعات کافی می توانید شخصا برای دانشگاه های اتریش اقدام نمایید مگر اینکه دارای شرایط خاصی باشید و یا توانایی مکاتبه در حین دریافت پذیرش را نداشته باشید.

بسیاری از وب سایت ها و موسسات این رویه را چنان پیچیده و نشدنی نشان می دهند که با ایجاد ترس در شما به هدف خودشون که درواقع انجام پروسه پذیرش تحصیلی از اتریش می باشد برسند.

 چرا این اطلاعات را در اختیار شما قرار میدهم ، به جهت اینکه یکی از دلایل اصلی بنده برای راه اندازی این وبسایت اطلاع رسانی به کسانی است که دانش زبان مناسب و مدارک لازم جهت دریافت پذیرش تحصیلی اتریش را دارند ولی مراحل دریافت و جزییات آن کمی این پروسه را برای آنان پیچیده و نشدنی کرده است.

شما در هر زمانی در طول گرفتن پذیرش تحصیلی از اتریش می توانید از طریق فرم و روش های ارتباطی با بنده اقدام به دریافت مشاوره لازم نمایید، ضمنا اکیدا پیشنهاد می کنم برای مطلع شدن از اینکه راه درستی را پیش گرفته اید یا خیر ابتدا به بخش مشاوره اولیه و سپس مشاوره اصلی پذیرش تحصیلی اتریش مراجعه نمایید و در نهایت با مراجعه به بخش پرسش و پاسخ در ربسایت به مطالعه سوال های رایج بپردازید.

و در نهایت اگر به هر دلیل مانند عدم داشتن توانایی لازم باری مکاتبات احتمالی با دانشگاه ، عدم داشتن وقت کافی برای انجام این پروسه و ... تصمیم به دریافت پذیرش دانشجویی از طریق بنده و دوستانم را گرفته اید ، با دقت و تعهد بالا اقدام به این امر می نماییم.

در کل پروسه پذیرش توسط بنده می توانید از جزییات مراحل مطلع شده و تا دریافت تاییدیه پذیرش نیازی به پرداخت هیچ مبلغی نمی باشد.