مشاوره اولیه

نوشته شده توسط Super User. Posted in محتوا

در این چند سالی که به دوستان زیادی برای گرفتن پذیرش کمک کرده ام، همواره به این مسئله برخورده ام که خیلی از دوستان اقدام به آماده کردن مدارک برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های اتریشی می کنند، بدون اینکه اطلاعات اولیه مکفی داشته باشند و طبق اطلاعات نادرست و ناکافی قدم برمیدارند.

ولی به نظر بنده داشتن اطلاعات اولیه درباره اینکه آیا دانشگاه های اتریش مناسب شما و رشته شما می باشد یا خیر بسیار مهم تر از این می باشد که چگونه می توان پذیرش گرفت.

مورد بعدی هدف شما از درس خواندن در خارج از کشور و بویژه در اتریش می باشد. آیا اتریش با معیار های مورد نظر شما برای زندگی در یک راستا است یا خیر؟

مشاوره اولیه از مشاوره اصلی که در رابطه با بررسی دقیق تر برای طی مسیر و دریافت پذیرش از دانشگاه های اتریش می باشد بسیار بسیار مهم تر است.

بی پرده عرض می کنم؛ خیلی از دوستان صرفا جهت خروج از کشور اقدام به گرفتن پذیرش از دانشگاه های اتریش می کنند، چراکه تا حدی گرفتن پذیرش و همچنین دریافت ویزا از این کشور نسبت به کشورهای هم سطح آن آسان تر است. ولی نباید فراموش کنیم که نداشتن هدف و برنامه ریزی دقیق، هرچند در نهایت با تلاش خود شما و شاید کمک ما منتج به گرفتن پذیرش ،ویزا و حضور در اتریش شود ولی رضایت شما را بهمراه نخواهد داشت. باید دید آیا این راه بهترین راه و مسیر برای آینده شما می باشد یا خیر.

بسیاری از موسسات و وبسایت های گوناگون با دادن اطلاعات هوس انگیز صرفا سعی در گرفتن پذیرش برای شما دارند و هیچ وقت به این جنبه از موضوع نمی پردازند که متاسفانه این بزرگترین خیانت به شماست.

پیشنهاد می کنم با مراجعه به فرم زیر، اطلاعات اولیه را در اختیار ما قرار دهید، تا بتوانیم برای اولین قدم بهترین راهنمایی را در اختیار شما قرار دهیم