دانشگاه لینز ( دانشگاه لینتس )

نوشته شده توسط Super User. Posted in محتوا

دانشگاه ژوهانس کپلر لینز یک فضای مدرن از انواع دانشگاه های امروزی است.
طراحی مشترک و هدفمندی هسته ی این دانشگاه در زمینه های مختلف تاثیرات مشترکی در معلم و دانشجو داشته.
این دانشگاه منافع گرایش های بین المللی مهم را شناسایی می کند و در نتیجه ارائه دهنده فرصت های تحصیلی و آموزشی است.کاربرد بیشترین اطلاعات بروز و تکنولوژی های ارتباطی زندگی روزانه را در این دانشگاه تسهیل می بخشد.

این دانشگاه هم اکنون 19.300 دانشجو دارد. در سال 2012 این دانشگاه توسط Times Higher Education به عنوان 41 مین دانشگاه برتر در بین 100 دانشگاه برتر دارای عمر زیر 50 سال ، انتخاب شد. این دانشگاه پنجمین بهترین دانشگاه در بین دانشگاه های آلمانی زبان است.

شراکت تجاری و مرکز تحقیقات:

دانشگاه لینز ارائه دهنده خدمات و اجرا کننده مشارکت های اجتماعی و علوم است و تاثیر خاصی بر روی تنظیمات بین رشته گرایش های بین المللی و تحقیقات آن می گذارد. دانشگاه لینز ارائه دهنده مجموع حداکثر 50 رشته ی مختلف می باشد.
مؤسسات مختلف با صنعت عظیم و تجارت متوسط همکاری می کنند.
دانشگاه لینز تنها دانشگاه اتریشی با چنین سطح تنوع ارائه رشته های مختلف است.

دانشکده ها:
مهندسی و علوم طبیعی
علوم اجتماعی،تجارت و اقتصاد
حقوق

ساختمان اصلی دانشگاه لئوبن
گروه متالورژی
وزارت منابع معدنی و مهندسی نفت
گروه مهندسی محصولات
گروه اقتصاد
موسسه تکنولوژی فرآیند و حفاظت از محیط زیست صنعتی

رشته های دانشگاه لینز به تفکیک مقاطع در سمت چپ لیست گردیده که با کلیک کردن بر روی هر عنوان می توانید لیستی از رشته های مقطع مورد نظر را ملاحظه نمایید. لازم به ذکر است برخی از رشته های موجود در این دانشگاه که برای جامعه ایرانی پر تقاضا نیست در این مجموعه گنجانده نشده است ولی درصورت تمایل به گذراندن رشته ای خاص که در لیست دانشگاه های اتریش موجود نمی باشد می توانید با ارسال پیغام به بنده درصورت نیاز اطلاعات کسب نمایید.